your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Matrix Reaktywacja (2003)

Tytuł oryginalny: The Matrix Reloaded

reż: Lilly Wachowski, Lana Wachowski

Wokół Zionu zamyka się pierścień Armii Maszyn. Jedynie godziny dzielą ostatnią enklawę ludzi na Ziemi przed losem, jaki zgotuje im armia 250000 Strażników zaprogramowanych na zniszczenie ludzkości. Mieszkańcy miasta, natchnieni wiarą Morfeusza w Wybrańca, który wypełni przepowiednię Wyroczni i zakończy wojnę z Maszynami, wszystkie swoje nadzieje i oczekiwania pokładają w Neo. On sam szuka rozwiązania, nękają go niepokojące wizje.

Obsada:

mariusz93 mariusz93 napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Bardzo fajny film :) Ale i tak lepsza była czesc matrix Rewolucja:)

feniks feniks napisał(a) o Matrix Reaktywacja

[z dyskowego archiwum: 2003-06-11 10:15] The Matrix Reloaded. "Matrix" film - legenda. Zmierzyć się z legendą - chyba trochę to przerosło twórców. Dużo nowych postaci, tylko po co? Pojawienie się niektórych jest zupełnie nieuzasadnione a w każdym razie nie wnosi nic do treści. Sceny walki mnożą się w drugiej połowie filmu i... również trochę bez uzasadnienia. Komputerowa animacja momentami zdecydowanie zbyt widoczna. Panowie Wachowscy wybudowali, sporym nakładem, kilka kilometrów własnej autostrady [...] Przeczytaj całość

6 gwiazdki

caesia caesia napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Film wart zobaczenia ze względu na konieczność wyrobienia sobie opinii na temat filmu, na który składają się trzy części. Moim zdaniem zdecydowanie gorszy od części pierwszej.

4 gwiazdki

merucii merucii napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Niestety sequel nie dorównał poprzednikowi który już na dobre wpisał się w kanon klasyki. Po obejrzeniu pierwszej części długo dochodziłem do siebie. Po Reaktywacji pozostał jedynie słony smak popcornu i nadzieja na jakieś spektakularne zakończenie Rewolucji : ) Mimo że legendy nie udźwignął to świetnie się ogląda i rozrywka jest na poziomie. Jednak brak mu "tego czegoś" co sprawiało że po seansie pierwszego Matrixa zbierałem szczękę z podłogi.

8 gwiazdki

zuber zuber napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Żenujący sequel świetnego filmu Matrix. Znane są przypadki, w którym obejrzenie tej części trylogii obrzydziło widzom na zawsze część pierwszą. Oglądać tylko dla śmiechu i efektów specjalnych, koniecznie z napojem alkoholowym pod ręką.

3 gwiazdki

willi willi napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Wszystkie reaktywacje sa do dupy.

3 gwiazdki

katarzynajiddou katarzynajiddou napisał(a) o Matrix Reaktywacja

nie moja działaka

6 gwiazdki

marcone marcone napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Kolejny film bardzo popularny, który uwielbiają tłumy, a mnie wogóle nie interesuje. Super efekty, super wykonanie, jednak tematyka zupełnie mi obca.

3 gwiazdki

ctrlaltdelete ctrlaltdelete napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Film nie taki dobry jak pierwsza część.

7 gwiazdki

Esme Esme napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Ktoś się uparł, żeby po tym, jak Neo założywszy ciemne okulary (czy on pisze na Filmaster?) odleciał w niebiosa, ściągnąć go z powrotem. I po co?

4 gwiazdki

gandalf gandalf napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Oglądając ten film za pierwszym razem kołatała mi się po głowie myśl: "fajnie się to ogląda, ale jednak trochę widać, że to sequel". Wszystko wynagrodziła mi jednak końcówka zmieniająca niemal całkowicie moje wyobrażenie o świecie Matrixa. Dlatego najwyższa ocena.

10 gwiazdki

verdiana verdiana napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Część III nie jest wcale tak zła, jak mówią ludzie. Jest chyba nawet lepsza niż część II. Wciągnęła mnie niesamowicie, nie czułam w ogóle upływu czasu, nie mogłam się ani na moment zdekoncentrować, żeby nie uronić ani sekundy akcji, która parła naprzód z zadziwiającą prędkością. Żadnych przestojów.

8 gwiazdki

umbrin umbrin napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Sprawnie nakręcona porażka.

5 gwiazdki

kocio kocio napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Można obejrzeć, bo oczywiście ciekawość bierze co było dalej, ale tylko walka z Agentem Smithem ma ten cudowny styl, co w "Matriksie". Reszta - do baaani. Wiadomo, że sequele są zwykle gorsze niż debiuty, ale to było wyjątkowo głupie samobójstwo!

3 gwiazdki

markgo markgo napisał(a) o Matrix Reaktywacja

Zdecydowanie najgorsza część trylogii.

4 gwiazdki