your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Ojciec moich dzieci (2009)

Tytuł oryginalny: Le père de mes enfants

reż: Mia Hansen-Løve

Grégoire Canvel ma wszystko czego człowiek może zapragnąć: piękną kochającą żonę, trójkę cudownych dzieci, inspirującą pracę. Jest producentem filmowym odkrywającym młode talenty, mającym własną wizję kina. Praca wypełnia jego życie, lecz go to nie spala - on jest i tak nadmiernie aktywny, wciąż szukając czegoś nowego. Jedynie w weekendy ma czas dla rodziny. Wydaje im się niezwyciężony, zawsze podziwiany, gdy tymczasem jego firma - Moon Films - jest na skraju bankructwa.

Obsada:

agiwle agiwle ocenił(a) Ojciec moich dzieci

6 gwiazdki

deliberado deliberado dodał(a) zwiastun filmu Ojciec moich dzieci

Zwiastun: Ojciec moich dzieci

deliberado deliberado napisał(a) o Ojciec moich dzieci

Mieć własną wytwórnię filmową? Rewelacja! Wiedzieć, że grozi jej bankructwo? Już mniejszy powód do dumy. Szczególnie, gdy pętla możliwości wyjścia z trudnej sytuacji coraz bardziej się zaciska. Może najzwyczajniej powiedzieć: que sera, sera? Dramat obyczajowy ze świetną grą tytułowych dzieci - młodziutkich, francuskich aktorek.

7 gwiazdki

michuk michuk napisał(a) o Ojciec moich dzieci

Historia bankrutującego dystrybutora niszowych filmów i jego rodziny, której przez swoją pracę i pasję jednocześnie, nie mógł on poświęcić zbyt wiele czasu. Doskonale zagrany, bardzo przejmujący film, nakazujący zastanowić się co w życiu naprawdę jest ważne, nie dający jednak na to pytanie odpowiedzi. Warto.

8 gwiazdki